Union

Máte záujem o povinné zmluvné poistenie od poisťovne Union? S našou PZP kalkulačkou si vypočítate nie len najlepšiu ponuku z danej poisťovne, ale môžete si ju aj rovno porovnať s ponukami od ostatných poisťovní. Výpočet pzp ponuky je rýchly, jednoduchý a férový.
union logo

Union

Poisťovňa Union je stabilná a dôveryhodná poisťovňa s dlhoročnou prítomnosťou na slovenskom trhu, konkrétne je to od roku 1992. Počas týchto rokov poskytuje poistenia pre viac než milión spokojných ľudí. Táto poisťovňa je zdravotná, a práve preto, ako jediná na Slovensku ponúka pre svojich klientov zdravotné poistenie.

UNION teda okrem zdravotného a komplexného komerčného poistenia ponúka širokú škálu poistných produktov a služieb, vrátane majetkového poistenia, cestovného poistenia a povinného zmluvného poistenia pre auto, motocykel či iné motorové vozidlo. Je známa svojím profesionálnym prístupom, spoľahlivosťou a schopnosťou poskytovať účinnú ochranu záujmov svojich klientov.

Uzatvorte si poistenie auta v poisťovni Union rýchlo a jednoducho

Na to, aby ste zistili, ktoré je najvýhodnejšie PZP pre vaše auto, motocykel alebo iné motorové vozidlo, môžete použiť našu online PZP kalkulačku, vďaka ktorej si môžete porovnať ceny s inými poisťovňami. Taktiež si vďaka nej môžete veľmi rýchlo a jednoducho uzavrieť zákonné poistenie svojho auta a šoférovať tak bez obáv.

Poisťovňa Union má v ponuke dva výhodné balíky PZP, aby vyhovela individuálnym potrebám a preferenciám každého jedného zákazníka. S ich výhodnými balíkmi získate nielen základnú ochranu pre vás a vaše vozidlo, ale aj doplnkové výhody a služby, ktoré vám uľahčia život na cestách. Či už ste novým vodičom alebo skúseným motoristom, poisťovňa Union je tu pre vás, aby vám poskytla pokoj a istotu na každom kilometri vašej cesty. Uzatvorte si PZP v poisťovni Union online alebo osobne na pobočke, a získajte tak spoľahlivú ochranu od dôveryhodnej poisťovne, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť.

Union poisťovňa ponúka dva výhodné PZP balíky

V rámci dvoch ponúkaných limitov krytia poistenia auta, si môžete vybrať zo základného - Optimum alebo rozšíreného - PZP Excellent, ktoré sa okrem iného odlišujú aj vo výške krytia.

Optimum

Ak sa rozhodnete zakúpiť si základné PZP Optimum poisťovne Union, výška krytia pri škodách na zdraví alebo úmrtí je vo výške 5 300 000 € a pri majetkových škodách a ušlom zisku je výška krytia 1 100 000 €. Taktiež si k tomuto typu PZP môžete dokúpiť aj pripoistenia na - krádež, živel, stret so zverou, úrazové. Za doplatok si môžete tiež kúpiť aj asistenčné služby, ktoré môžete využívať na Slovensku aj v zahraničí.

Excellent

So zákonným poistením Excellent od poisťovne Union ste krytý do výšky 5 300 000 € pri škode na zdraví či úmrtí a 5 000 000 € pri majetkových škodách a ušlom zisku. Aj v tomto prípade máte možnosť pripoistiť sa pre prípad - krádeže, stretu so zverou, úrazu, živlu či občianskej zodpovednosti. Priplatiť si môžete aj na rozšírené asistenčné služby, ktoré môžete využívať 24 hodín denne, sedem dní v týždni, na území Slovenska a v zahraničí.

Cena PZP poisťovne Union

Cenu za povinné zmluvné poistenie od poisťovne Union si môžete veľmi jednoducho vypočítať prostredníctvom online kalkulačky. Veľkou výhodou je okrem zaujímavej ceny aj zľava, ktorú môžete pri uzatváraní PZP v Unione využiť. Napríklad zľava z ceny zákonnej poistky na auto sa vám odráta v prípade, že ste poistencom v Unione. Okrem toho vás táto poisťovňa odmení aj pokiaľ na svojom aute jazdíte ročne veľmi málo kilometrov (napríklad ak za rok odjazdíte len 5 000 km a podobne). No a lepšiu cenu dostanú samozrejme aj tí vodiči, ktorí sú bezškodoví. Vyberte si svoje najvýhodnejšie PZP ešte dnes s poisťovňou Union.