Kooperativa

Máte záujem o povinné zmluvné poistenie od poisťovne Koperativa? S našou PZP kalkulačkou si vypočítate nie len najlepšiu ponuku z danej poisťovne, ale môžete si ju aj rovno porovnať s ponukami od ostatných poisťovní. Výpočet pzp ponuky je rýchly, jednoduchý a férový.
kooperativa logo

Kooperativa

Poisťovňa Kooperativa patrí do poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group a na Slovensku, okrem iného, aj k popredným poisťovniam. Na našom trhu je už viac ako 30 rokov a jej služby využíva viac než 1,5 milióna spokojných klientov. Okrem zákonnej poistky na auto – PZP, si v Kooperative môžete vybrať spomedzi 80 rôznych produktov, týkajúcich sa životného a neživotného poistenia. Poisťovňa je známa svojím profesionálnym prístupom, spoľahlivosťou a účinnou ochranou záujmov svojich klientov.

PZP v poisťovni Kooperativa

Na overenie a výpočet PZP môžete použiť aj našu online PZP kalkulačku, vďaka ktorej zistíte, či je cena za poistenie auta v Kooperative pre vás prijateľná. Okrem toho, že si vypočítate cenu za PZP pre vaše motorové vozidlo, si taktiež môžete aj porovnať balíky, ktoré Vám táto poisťovňa ponúka, a rovnako aj ich ceny. Na základe toho sa môžete veľmi rýchlo rozhodnúť, ktoré zákonné poistenie auta bude pre vás to pravé.

V Kooperative si môžete následne uzatvoriť PZP osobne alebo online. Rýchlejšia, jednoduchšia a aj lacnejšia voľba je vybavenie PZP online. S ferovepzp.sk to máte behom niekoľkých klikov. Stačí vypísať potrebné údaje, vybrať si možné pripoistenia a návrh zmluvy si môžete skontrolovať. Ak ste spokojný, svojím podpisom a uhradením poplatku za poistenie vozidla si zaobstaráte PZP pre vaše auto.

Balíky povinného poistenia auta od poisťovne Kooperativa

Poisťovňa Kooperativa má pre vás v ponuke až dva výhodné balíky PZP - Partner a Europartner. Tieto PZP balíky od spoločnosti Kooperativa majú však spoločné to, že vám poskytujú aj bezplatné doplnkové služby, ako napríklad odťah, v prípade defektu oprava na mieste alebo odťah do servisu, pri strate kľúčov sa poisťovňa postará o otvorenie zámku alebo odťah, pri krádeži vozidla budete mať zabezpečenú dopravu alebo hotel. Ak zameníte palivo alebo vám palivo dôjde, poisťovňa sa postará o dovoz paliva alebo o vyprázdnenie nádrže a prečerpanie paliva. Spoľahnúť sa môžete aj na ponehodovú asistenciu a ďalšie služby, ktoré zahŕňajú administratívno-právnu, predcestovnú či lekársku asistenciu. Opis každého tohto balíka a ich rozdiely sa dočítate nižšie, pri ich krátkom popise.

Partner

Poistenie vozidla s balíkom Partner vám poskytuje krytie v prípade spôsobenia škôd na zdraví alebo usmrtení, do výšky 5 240 000 €. Pri majetkovej škode a ušlom zisku je to do výšky 1 050 000 €. V rámci tohto balíčka sú vám poskytnuté aj základné asistenčné služby, avšak tie môžete využiť len na Slovensku. V cene tohto poistenia máte tiež zahrnuté poistenie úrazu vodiča a posádky, stret so zverou, poistenie batožiny a taktiež aj poistenie v prípade živlov.

Europartner

S PZP Europartner ste krytý pri škodách na zdraví a usmrtení do výšky 5 240 000 €. Zmena oproti balíku poistenia Partner nastáva pri krytí majetkových škôd a ušlom zisku, ktorá je v prípade tohto balíka poistenia 2 050 000 €. Aj v rámci PZP Europartner máte v cene zahrnuté poistenie batožiny, úrazu vodiča a posádky, stretu so zverou a živlov. Zmena tiež nastáva aj v prípade asistenčných služieb, ktoré sú v tomto prípade rozšírené. To znamená, že neplatia len na území Slovenskej republiky, ale môžete ich využívať aj v zahraničí.

Aká je cena za PZP v poisťovni Kooperativa

Ak vás zaujímajú presné ceny za jednotlivé balíky poistenia auta v poisťovni Kooperativa, na výpočet by ste mali využiť online PZP kalkulačku, vďaka ktorej si budete môcť vybrať takú zákonnú poistku, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Okrem toho sa poisťovňa pri zľavách z cien pozerá aj na vašu doterajšiu bezškodovosť. Pri kúpe PZP dostanete zľavy aj na iné produkty od Kooperativy a taktiež nižšie ceny za PZP majú seniori nad 70 rokov a ZŤP osoby, ktoré poberajú len starobný alebo invalidný dôchodok.