Generali

Máte záujem o povinné zmluvné poistenie od poisťovne Generali? S našou PZP kalkulačkou si vypočítate nie len najlepšiu ponuku z danej poisťovne, ale môžete si ju aj rovno porovnať s ponukami od ostatných poisťovní. Výpočet pzp ponuky je rýchly, jednoduchý a férový.
generali logo

Generali

Generali je jednou z popredných poisťovní na slovenskom trhu, ktorá tu pôsobí už vyše 25 rokov. Je známa vysokou úrovňou dôveryhodnosti. Ako univerzálna poisťovňa sa venuje poskytovaniu životného a neživotného poistenia pre fyzické aj právnické osoby. Prináša inovatívne a kvalitné produkty, ako napríklad životné, cestovné či majetkové poistenie a zabezpečuje prvotriedne služby pre klientov, či je to finančné poradenstvo alebo riešenie poistných udalostí. Takže bez pochyby si s Generali môžete uzavrieť povinné zmluvné poistenie na vaše auto a to už online, telefonicky alebo na pobočke.

Rýchle a výhodné poistenie vášho auta v Generali

Pri uzatváraní PZP v poisťovni Generali môžete očakávať jednoduchý a efektívny proces. Generali ponúka rôzne spôsoby uzatvorenia poistenia, vrátane online platformy, pobočiek a telefonického kontaktu, čo vám umožňuje vybrať si najvhodnejší spôsob pre vaše individuálne potreby. S našou kalkulačkou PZP si môžete vybrať pre vás tú najvýhodnejšiu poistku na auto v poisťovni Generali. Poistenie auta v tejto poisťovni poskytuje široké krytie a môžete si vybrať až z troch zaujímavých balíčkov.

Balíky PZP od Generali pre vaše auto

Ak ste sa rozhodli, že si svoju poistku na auto vyberiete v poisťovni Generali, rozhodnúť sa môžete aj na základe ceny alebo toho, čo vám jednotlivé balíčky ponúkajú:

Generali poistenie auta s balíčkom M

V prípade, že spôsobíte so svojím vozidlom škodu, vás bude Generali PZP v tomto balíčku kryť pri škode na zdraví do výšky 5 240 000 €, a v prípade materiálnych škôd do výšky 1 050 000 €. V tomto balíčku máte asistenčné služby KLASIK, ktoré môžete na Slovensku a aj v zahraničí využívať nonstop. Asistenčné služby KLASIK od Generali zahrňujú: doplnenie paliva, odtiahnutie vozidla v prípade technickej poruchy alebo nehody, keď je vozidlo nepojazdné, poskytnutie náhradnej dopravy, aby ste mohli pokračovať vo svojej ceste, výmenu pneumatiky v prípade defektu alebo poškodenia pneumatiky, zabezpečenie ubytovania, ak je to potrebné v dôsledku poruchy vozidla alebo nehody, pomoc pri otvorení vozidla, ak si zabuchnete kľúče vo vnútri vozidla, a poskytnutie právneho poradenstva v prípade zložitejších situácií alebo sporných otázok. K tomuto balíčku si v rámci uzatvorenia PZP môžete zaplatiť pripoistenie v prípade krádeže, alebo pripoistenie čelného skla.

Povinné zmluvné poistenie Generali s balíkom L

V rámci povinného zmluvného poistenia s balíčkom L vás bude poisťovňa Generali kryť do výšky 6 000 000 € pri škode na zdraví, a pri materiálnych škodách taktiež do výšky 6 000 000 €. Výnimkou nie je ani asistenčná služba KLASIK. V tomto balíku nájdete navyše aj krytie v prípade ochrany pred škodami, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku prírodných katastrof, ako sú napríklad krupobitie alebo povodeň, a škodami spôsobenými hlodavcami, ako je napríklad rozhryzenie káblov. Krytie pri poškodení diskov a pneumatík v dôsledku zlého stavu vozovky (výtlky). Tento balík povinného zmluvného poistenia zahŕňa tiež poistenie v prípade úrazu dopravovaných osôb, vrátane vodiča, vrátane rizika smrti, trvalých následkov a nevyhnutného liečenia zranení. Aj v tomto prípade si pri uzatváraní poistky na vaše auto môžete v Generali pripoistiť aj pripoistenie čelného skla a proti krádeži.

Generali PZP balík XL

Najvýhodnejší balík povinného zmluvného poistenia, ktoré poisťovňa Generali ponúka pre najnáročnejších majiteľov vozidiel. Najvyšší stupeň krytia s najširším rozsahom ochrany a výhod, vrátane vysokých limitov poistného krytia a ďalších doplnkových služieb. V rámci tohto PZP vás bude Generali kryť do výšky 10 000 000 € v prípade škody na zdraví a taktiež aj materiálnych škodách. Využiť môžete aj nadštandardnú asistenciu s asistenčnými službami PREMIUM, ktoré vám poskytujú oveľa vyššie krytie, ako v prípade asistenčných služieb KLASIK. Okrem krytia v prípade živelnej pohromy, škodcov, výtlkov a dopravovaných osôb, vám poisťovňa poskytuje navyše krytie pneumatík a krytie pri strete so zverou.

Uzatvorte si povinné zmluvné poistenie s poisťovňou Generali rýchlo a jednoducho

Ak vás zaujala ponuka balíkov Generali a zaujíma vás aj ich cena, s našou kalkulačkou povinného zmluvného poistenia sa môžete veľmi rýchlo rozhodnúť, ktorá možnosť pre vás bude tá najzaujímavejšia. Následne si potom môžete jednoducho, vyplnením niekoľkých údajov uzatvoriť poistenie auta s poisťovňou Generali. Vytvorte si PZP rýchlo a jednoducho s naším online porovnávačom, bez toho, aby ste niekam museli chodiť.