ČSOB

Máte záujem o povinné zmluvné poistenie od poisťovne ČSOB? S našou PZP kalkulačkou si vypočítate nie len najlepšiu ponuku z danej poisťovne, ale môžete si ju aj rovno porovnať s ponukami od ostatných poisťovní. Výpočet pzp ponuky je rýchly, jednoduchý a férový.
csob logo

ČSOB

ČSOB poisťovňa patrí k jednej z najväčších a významných poisťovní na slovenskom trhu. Je súčasťou finančnej skupiny Československej obchodnej banky (ČSOB) a má viac než 50 ročné skúsenosti v poskytovaní poistných produktov a služieb. Ponúka široký sortiment služieb a poistenia, vrátane životného poistenia, majetkového, cestovného, a samozrejme aj povinného zmluvného poistenia (PZP) pre vozidlá. S poisťovňou ČSOB si uzavriete PZP rýchlo, jednoducho a výhodne.

Uzavrite si PZP s poisťovňou ČSOB

V prípade, že vlastníte motorové vozidlo, dobre viete, že musíte mať uzatvorené povinné zmluvné poistenie (PZP). Jeho hlavným účelom je poskytnúť vám ochranu v prípade škôd spôsobených vozidlom, ako aj zabezpečiť kompenzáciu pre poškodených. PZP od ČSOB poisťovne zahŕňa široké krytie pre rôzne typy nehôd a škôd.

Počas procesu uzatvárania poistenia vášho auta v ČSOB poisťovni, máte možnosť konzultácie s odborníkmi, vďaka čomu tak môžete získať všetky podrobné informácie o dostupných možnostiach poistenia, vrátane rozsahu krytia alebo prípadných doplnkových službách. S ČSOB poisťovňou môžete očakávať spoľahlivé a profesionálne služby, ako aj individuálny prístup k vašim poistným potrebám.

Pre urýchlenie procesu uzatvorenia PZP, si môžete overiť a následne uzatvoriť toto poistenie online, kde si prostredníctvom kalkulačky PZP môžete porovnať to najvýhodnejšie poistenie auta od ČSOB poisťovne. Behom pár klikov sa tak môžete poistiť z pohodlia vášho domova alebo odkiaľkoľvek bez toho, aby ste museli niekam chodiť.

ČSOB - ponuka výhodných PZP balíkov

ČSOB poisťovňa vám ponúka tri zaujímavé balíky pre poistenie vášho auta:

Základné poistenie auta s ČSOB

Základný balíček poistenia auta s ČSOB vám ponúka poistnú ochranu za škodu na zdraví do výšky až 6 070 000 €. Čo sa týka poistného krytia pre škodu na majetku a stratu zisku je to do výšky 2 000 000 €. V cene tohto balíka je aj asistenčná služba Štandard, ktorá zahŕňa: náhradné vozidlo v prípade poruchy, dovoz paliva v SR, opravu defektu s výškou krytia do 60 eur, krytie do výšky 70 eur v prípade odťahu vozidla v SR, krytie na opravu do výšky 150 eur v prípade poruchy vozidla v zahraničí, odťah vozidla v zahraničí s krytím do 150 eur, a v prípade nehody so škodou na vozidle v zahraničí je krytie na odťah vozidla 250 eur. S týmto balíkom PZP v ČSOB však v cene nemáte pripoistenie svojho vozidla. V prípade pripoistenia je potrebné uzavrieť si havarijné poistenie k PZP.

Optimálny balík PZP

Vďaka Optimálnemu poisteniu vozidla v poisťovni ČSOB, máte rovnakú výšku poistnej ochrany za škodu na zdraví, a výšku poistného krytia pre škodu na majetku a stratu zisku, ako pri Základnom balíku. Avšak pri tomto type PZP máte Prémiové asistenčné služby, ktoré zahŕňajú: náhradné vozidlo v prípade poruchy a krytie 4 dní zapožičania vozidla, dovoz paliva v SR s krytím do výšky 100 eur, oprava defektu s výškou krytia do 100 eur, krytie do výšky 170 eur v prípade odťahu vozidla v SR, krytie na opravu do výšky 200 eur v prípade poruchy vozidla v zahraničí, odťah vozidla v zahraničí s krytím do 350 eur a v prípade nehody so škodou na vozidle v zahraničí je krytie na odťah vozidla 350 eur. Rovnako ako základný balík, ani v cene Optimálneho poistenia vozidla v ČSOB nemáte pripoistenie, a teda je potrebné uzavrieť si havarijné poistenie.

ČSOB prémiové poistenie auta

Pre najnáročnejších je v ČSOB výhodný prémiový balík poistenia PZP, ktorý zahŕňa poistnú ochranu za škodu na zdraví do výšky až 7 000 000 €. Čo sa týka poistného krytia pre škodu na majetku a stratu zisku je to do výšky 7 000 000 €. Taktiež máte v tomto balíku poistenia auta prémiové asistenčné služby + pripoistenie v prípade stretu so zverou.
Nie je nič jednoduchšie, ako si vybrať poistenie vášho vozidla v ČSOB poisťovni online. S naším porovnávačom PZP si vyplnením niekoľkých údajov môžete porovnať to najvýhodnejšie poistenie. Uzatvorte si tak svoje výhodné PZP auta s poisťovňou ČSOB ešte dnes.