Allianz

Máte záujem o povinné zmluvné poistenie od poisťovne Allianz? S našou PZP kalkulačkou si vypočítate nie len najlepšiu ponuku z danej poisťovne, ale môžete si ju aj rovno porovnať s ponukami od ostatných poisťovní. Výpočet pzp ponuky je rýchly, jednoduchý a férový.
allianz logo

Allianz – Slovenská poisťovňa

Allianz - Slovenská poisťovňa je jednou z popredných poisťovní na slovenskom trhu, ktorá tu už pôsobí desiatky rokov. Svojím dlhoročným fungovaním a skúsenosťami v oblasti poisťovníctva si získala dôveru mnohých klientov. Poskytuje široký sortiment poistných produktov a služieb, ktoré zahŕňajú životné, majetkové, úrazové, cestovné poistenie, povinné zmluvné poistenie (PZP), teda poistenie pre auto, a ďalšie.

Uzavrite si PZP vášho auta s poisťovňou Allianz - SP

Povinné zmluvné poistenie auta je zákonnou povinnosťou pre všetkých majiteľov vozidiel na Slovensku. Jeho hlavným účelom je poskytnúť ochranu v prípade škôd na majetku a zdraví, ktoré môžete spôsobiť ďalším osobám. PZP od Allianz - Slovenskej poisťovne poskytuje komplexné krytie pre prípad nehôd, zrážok, ktoré môžu nastať pri prevádzke vozidla. Klienti, ktorí si uzatvoria poistenie auta s Allianz - SP môžu očakávať rýchlu a efektívnu pomoc v prípade poistnej udalosti, spolu s profesionálnym prístupom a podporou zo strany poisťovne.

Balíky PZP Allianz - Slovenská poisťovňa

V prípade, že ste sa rozhodli uzavrieť si poistenie svojho auta s poisťovňou Allianz, na výber máte zo 4 rôznych balíkov poistenia “MOJE AUTO”. Vďaka týmto vyskladaným balíčkom PZP, si môžete vybrať to najvýhodnejšie poistenie pre vaše vozidlo.

Allianz PZP balík Comfort

Pokiaľ vám stačí poistenie vozidla len so základným krytím, balík Comfort je pre vás ten správny. Čo sa týka tohto typu PZP, môžete rátať s krytím do výšky 5 240 000€, v prípade že so svojim autom spôsobíte škody na zdraví alebo úmrtia. Pri poistení s týmto balíkom máte v cene aj právnu pomoc, základné poistenie úrazu vodiča a osôb, ktoré boli prepravované a základné asistenčné služby (zahŕňajú riešenie porúch, škôd alebo úplného zničenia vozidla, vrátane opravy na mieste, odtiahnutia vozidla, prepravy osôb a poskytovania informácií.)

Poistenie vozidla s balíkom Plus

Tento typ poistenia auta, ktoré vám ponúka Allianz vám poskytuje rozšírenejšie krytie. V prípade tohto balíka PZP môžete využívať služby balíka Comfort plus + k nim rozšírenie asistenčných služieb a úrazového poistenia. Okrem toho zahŕňa aj krytie rizík spojených s haváriami, ako sú živelné udalosti, požiar, explózie, stret so zverou a ďalšie.

Extra poistenie auta s poisťovňou Allianz

S výberom balíčka poistenia vozidla Extra, vám Allianz poskytuje komplexné poistenie, ktoré zahŕňa všetko čo balík PLUS, avšak tento typ poistenia vozidla je rozšírený ešte o krytie v prípade odcudzenia vozidla, vandalizmu a taktiež aj zasklenia, v prípade poškodenia skiel.

Poistenie auta MAX

Ak si poistíte svoje auto s balíčkom Allianz MAX, môžete počítať s najširším možným krytím. V tomto balíku je vám navyše poskytnuté aj krytie v prípade havárie, ktorú si zapríčiníte vy sami a GAP (finančnej straty).

Aký je cenník/cena jednotlivých balíkov PZP s poisťovňou Allianz?

V prípade, že ste sa rozhodli, že si chcete dať poistiť svoje auto v poisťovni Allianz, a zaujíma vás cenník jednotlivých balíkov pre vaše auto, vypočítať si ho môžete veľmi jednoducho s našou PZP kalkulačkou. Následne si stačí už len vybrať poistenie spoločnosti Allianz, ktoré vás zaujalo, a takto rýchlo a jednoducho si môžete PZP uzatvoriť aj online, z pohodlia vášho domova.